Velikonoce se blíží!

16. března 2021

Velikonoce se blíží!

Jak jistě víte, brzy budeme mít Velikonoce. Pojďme se na ně společně připravit!

Pojďme si společně vytvořit veselá vajíčka. Na výrobu budeme potřebovat: vejce, kalíšek na vejce, semínka trávy nebo jiných rostlinek, které budeme chtít vysázet, substrát, lžíci, nůž a jehlu. Nejprve uděláme dírky zespod vajíčka, vrchní část skořápky oddělíme. Skořápku dobře omyjeme a necháme usušit. Poté skořápku naplníme substrátem do 3/4 a zasadíme semínka. Nesmíme zapomenout na pravidělné zalévání semínek, a také na to, aby byla skořápka na slunném místě. Dále již čekáme, kdy semínka začnou klíčit. Také si můžete vyrobit veselé skleničky. Budete potřebovat skleničku, temperové barvy a vlastní fantazii.

Mějte se hezky, Vaše paní vychovatelky.

Mgr. Věra Ryšavá

Jitka Vančurová

Jitka Svrčková

Kristýna Paulišová DiS.

Klára Knotková

Jaro klepe na vrátka 8. března 2021 Velikonoční tvoření 23. března 2021