Školní rok 2023/2024
ZŠ Sezemice nabízí školní kroužky - přihlášky u vedoucích kroužků
Další možnosti zájmových kroužků pro žáky od jiných poskytovatelů:
kroužky Střediska volného času Pro dětský úsměv z východních Čech - přihlášky zde
kroužky Věda nás baví o.p.s., Praha 2 - příhlášky zde
kroužek JN DANCE PARDUBICE z.s. - přihlášky na email jndancepardubice@gmail.com
Kroužky v 2. pololetí začínají v únoru.
Vedoucí | Den | Hodina | Cena | Umístění | |
---|---|---|---|---|---|
Drátkování | Ing. Lada Richterová, Ph.D. | středa | 14:00 - 15:30 lichá | 1000/pololetí | 7. B |
Háčkování | Barbora Hromádková | pondělí | 13:45 - 14:30 | 1000/pololetí | 6. B |
Keramika I. | Mgr. Lucie Klímová | středa | 13:00 - 14:30 sudá | 900/pololetí | keramická dílna |
Keramika II. | Mgr. Lucie Klímová | středa | 14:30 - 16:00 sudá | 900/pololetí | keramická dílna |
Keramika III. | Mgr. Lucie Klímová | středa | 13:00 - 14:30 lichá | 900/pololetí | keramická dílna |
Keramika IV. | Mgr. Lucie Klímová | středa | 14:30 - 16:00 lichá | 900/pololetí | keramická dílna |
Kroužek basketbalu | Ing. Jan Machytka | středa | 13:00 - 14:00 | 700/pololetí | školní tělocvična |
Kroužek logických a deskových her I. | Mgr. Jan Václavek | středa | 13:00 - 13:45 dle počtu přihlášených | 700/pololetí | 4. A |
Kroužek logických a deskových her II. | Mgr. Jan Václavek | středa | 13:45 - 14:30 dle počtu přihlášených | 700/pololetí | 4. A |
Logopedický kroužek I. | Mgr. Denisa Sitová | pondělí | 13:00 - 13:45 | 1000/pololetí | učebna KD |
Logopedický kroužek II. | Mgr. Denisa Sitová | pondělí | 13:45 - 14:30 | 1000/pololetí | učebna KD |
Malí kuchtíci I. | Michaela Severinová | úterý | 14:00 - 15:30 sudé | 1250/pololetí | školní kuchyňka |
Malí kuchtíci II. | Michaela Severinová | pondělí | 14:00 - 15:30 sudé | 1250/pololetí | školní kuchyňka |
Malí kuchtíci III. | Michaela Severinová | pondělí | 14:00 - 15:30 liché | 1250/pololetí | školní kuchyňka |
Malí kuchtíci IV. | Michaela Severinová | úterý | 14:00 - 15:30 liché | 1250/pololetí | školní kuchyňka |
Mladý zdravotník | Ing. Lada Richterová, Ph.D. | středa | 14:00 - 15:30 sudá | 700/pololetí | 7. B |
Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka I. | Mgr. Olga Doskočilová | středa | 6:55 - 7:40 | 525 (leden - duben) | učebna HV |
Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka II. | Mgr. Olga Doskočilová | pátek | 13:35 - 14:20 | 525 (leden - duben) | učebna HV |
Příprava na přijímací zkoušky z matematiky | Mgr. Jiří Leden | pondělí | 13:40 - 14:25 | 700 (prosinec - duben) | 9. A |
Šachový kroužek pro začátečníky a mírně pokročilé | Mgr. Jan Václavek | pondělí | 14:00 - 14:45 | 700/pololetí | 4. A |
Vedoucí | Den | Hodina | Cena | Umístění | |
---|---|---|---|---|---|
Věda nás baví pro 1. ročník | Lucie Duplinská | úterý | 13:30 - 14:30 | 1510/pololetí | 6. A |
Věda nás baví pro 2. - 5. ročník | Lucie Duplinská | úterý | 14:45 - 15:45 | 1510/pololetí | 6. A |
Vedoucí | Den | Hodina | Cena | Umístění | |
---|---|---|---|---|---|
Dance flow | pondělí | 15:15 - 16:15 | 1480/pololetí | školní tělocvična |
Vedoucí | Den | Hodina | Cena | Umístění | |
---|---|---|---|---|---|
Pohybově - taneční kroužek pro 1. - 6. třídu | středa | 14:10 - 14:55 | 80 Kč za lekci/při 10 - 15 účastnících/platba za pololetí | školní tělocvična |