20. listopadu 2018
Ruský boršč bez masa
Hlavní jídlo
Ryba přírodní, bramborová kaše, červená řepa s křenem
21. listopadu 2018
Drožďová
Hlavní jídlo
Hovězí maso na česneku, bramborový knedlík, mrkvový salát s ovocem
22. listopadu 2018
Čočková
Pizza zeleninová, banán
23. listopadu 2018
Kapustová
Hlavní jídlo
Kuřecí maso na houbách, těstoviny
26. listopadu 2018
Mrkvový krém
Hlavní jídlo
Kuřecí maso po čínsku, rýže, ovoce
27. listopadu 2018
Z vaječné jíšky
Hlavní jídlo
Segedínský guláš (králičí maso), houskový knedlík

Školní jídelna

Školní jídelna se nachází v přízemí prostřední části budovy. Je přístupná z vestibulu školy. Nabízí žákům každý den teplé a zdravé pokrmy. Oběd se skládá z polévky, hlavního chodu, zeleninového salátu či dezertu a libovolného nápoje. Žáci si mohou vybrat mezi čajem, ovocným nápojem a pitnou vodou z chladicího zařízení. Naším posláním je připravit žákům a ostatním klientům pestrou a vyváženou stravu.

Chutně a zdravě

Dbáme na technologickou přípravu jídel a na výživové hodnoty, sledujeme spotřebu vybraných surovin - spotřební koš. Školní jídelna vaří i pro cizí strávníky, ti se stravují v malé jídelně, přístupné zadním vchodem, nebo si odnášejí stravu domů. Školní jídelna má svůj elektronický systém výdeje, přihlašování a odhlašování stravy a to jak přes terminál ve vestibulu školy, tak dálkovým přístupem přes internet na www.strava.cz Čipy žáků k tomuto systému jsou totožné s čipy pro vstup do budovy školy.

Kunětická hora u Sezemic
Nové a moderní vybavení

V čem jsme výjimeční

Součást školní budovy

K318 skola klidne prostredi

Školní jídelna je součástí prostředního traktu školy. Do jídelny žáci vstupují přímo z prostoru vestibulu školy. Tento přístup je vyhrazen pouze žákům a zaměstnancům školy, cizí strávníci mají svůj výdej a jídelnu u zadního vchodu. Odpočinkový prostor ve vestibulu poslouží žákům ke klidnému odpočinku po obědě při čekání na autobus nebo na zájmový kroužek.

Moderní vybavení

K318 skolni kuchyne

Vaříme na tom nejlepším pro vás. Moderní vybavení je nezbytné pro vaření kvalitních jídel. Pracovní plochy a spotřebiče jsou z nerezové oceli. Velkým pomocníkem jsou dva konvektomaty, které jsou kombinací horkovzdušné a parní trouby. Při jeho použití je dosaženo vyšší nutriční hodnoty pokrmů při zachování vitamínů a minerálů. Systém uchovávání potravin splňuje přísná hygienická kritéria. Maximální důraz je kladen na čistotu.

Hygienické zázemí

K318 jidelna hygienicke zazemi

Dbáme na správné hygienické návyky dětí. Žákům jsou k dispozici umyvadla s teplou vodou, tekuté mýdlo a osoušeč rukou hned při vstupu do školní jídelny. Poté žáci pokračují k místu, kde si vyzvednou tácy, příbory a kde jim je vydána strava. Tento čistý prostor je oddělen nerezovým zábradlím od zbývajících prostor jídelny.

Elektronické přihlašování a odhlašování obědů

K318 jidelna elektronicke odhlasovani

Jídelna on-line. Ano, jde to. Prostřednictvím zakoupených čipů, si žáci mohou odhlašovat a přihlašovat obědy na terminálu, který je umístěn ve vestibulu školy. Dále mohou využít dálkový přístup přes internet na www.strava.cz i odkaz na webových stránkách školy. Takto může být oběd odhlášen i do 6.00 hodin v den odhlášení. Stejné čipy slouží i pro vstup do budovy.