Aktuality ze školy

O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic

Dne 20.9.2018 proběhl na městském atletickém stadionu na Dukle v Pardubicích další sportovní závod, tentokrát rychlostní. Naše škola vyslala celkem 17 sportovců do 7 kategorií. Závodilo se v běhu na 60 m a ve štafetách.

Přečtěte si více…

Přespolní běh pro ZŠ a SŠ

Celý minulý týden se nesl ve znamení sportu. Šesté třídy sportovaly na adaptačním kurzu a skupina vybraných žáků ze sedmých až devátých ročníků jela reprezentovat naši školu hned ve dvou sportovních soutěžích.

Přečtěte si více…

Liga škol OB - 1. kolo

Ve středu 19. září byl 1. kolem na Dubině zahájen 49. ročník Ligy škol v orientačním běhu. ZŠ Sezemice se v něm umístila se ziskem 82 bodů na pěkném 6. místě.

Přečtěte si více…

Exkurze žáků devátých tříd

Žáci devátých tříd se v pátek 14. 9. zúčastnili exkurze do Pardubic. Nejprve si poslechli přednášku Osudové osmičky organizovanou DDM Beta a poté se přesunuli do SOŠ Labská, kde je čekalo nejen ověření znalostí z etikety stolování, ale i mnoho dalších informací a aktivit.

Přečtěte si více…

Foto s%cc%8ckola

Schůzka rodičů 8. A

V úterý 25. 9. se od 17 hodin uskuteční schůzka rodičů žáků 8. A.

Předplatné do divadla na školní rok 2018/2019

I v letošním školním roce nabízí naše škola žákům 2. stupně zprostředkování předplatného do Východočeského divadla v Pardubicích. Jedná se o šest představení za školní rok v ceně 660 Kč.

Přečtěte si více…

Adopce na dálku - Ghana - Nidaar

Žáci naší školy se před několika lety rozhodli, že budou prostřednictvím nadace PAAJAF FOUNDATION v Ghaně sponzorovat životní potřeby holčičky Nidaar, které bylo letos v květnu osm let.

Přečtěte si více…

%c5%a1kola 1

Vítejte aneb slovo ředitele školy

Tak a už je tu zase Š K O L A! V obchodech nás připravují na školní rok již od poloviny prázdnin a poslední týden slyšíme přípravu do školy i z rozhlasu a televize. Proto věřím, že dnes jste v lavicích všichni připraveni.

Přečtěte si více…

Přihlašování dětí do Kroužků školního roku 2018/2019

Elektronické přihlášky do KROUŽKŮ byly spuštěny. Těšíme se na všechny florbalisty, vědce, tanečníky, flétnisty i milovníky bojových sportů.

Přečtěte si více…

Devítky se rozloučily aneb ohlédnutí za devíti lety školní docházky

Přivítali jsme nový školní rok. S tím starým 2017/2018 naši školu opustily dvě třídy deváťáků. Podívejte se a přečtěte si, co spolu ve škole za devět let prožili a na co budou vzpomínat.

Přečtěte si více…

Devítky se loučí.pdf 765 KB