Aktuality ze školy

Vyřazování deváťáků

Pro deváťáky byl 30. červen 2021 posledním dnem na ZŠ v Sezemicích. Zpočátku se na něj všichni těšili. Budou prázdniny a pak hurá na střední školu!

Přečtěte si více…

Loučení se školním rokem

Dne 28. 6. 2021 jsme si s žáky 3. C a jejich zákonnými zástupci udělali příjemné odpoledne u piknikových dobrot a opékání buřtů. Pojali jsme to jako vítání prázdnin a rozloučení s tímto netradičním a velmi náročným školním rokem.

Přečtěte si více…

3. A se loučila se školním rokem

Ve středu 23. června se žáci 3. A zúčastnili poslední společné akce před letními prázdninami.

Přečtěte si více…

Přírodovědně sportovní vycházka 1. A

V pondělí 28. června podnikli do parku Mlynářka žáci třídy 1. A vycházku se zaměřením na sportovní, přírodovědné a herní aktivity.

Přečtěte si více…

Výlet 7. B

V pátek 25. června se žáci po dlouhé době vydali na společný školní výlet. Všichni jsme se těšili na procházku v přírodní rezervaci Peliny u Chocně.

Přečtěte si více…

Školní výlet 9. A

Ve středu 23. 6. se uskutečnil poslední výlet třídy 9. A. Naše kroky mířily ke Kunětické hoře, která byla cílem naší cesty.

Přečtěte si více…

Školní výlet páťáků

Děti z pátých tříd strávily 3 dny v Outdoor Resortu Březová.

Přečtěte si více…

Nové knihy ve školní knihovně

V době distanční výuky jsem půjčovala knihy ze školní knihovny jen sporadicky - pouze na požádání žáků, kterým už doma nezůstala žádná knížka k přečtení.

Přečtěte si více…

Výsledky celostátní šachové online soutěže Šachy do škol a Šachy Dolmen

V uplynulém školním roce se dva žáci a jedna žákyně naší školy úspěšně zapojili do celostátní online šachové soutěže Šachy do škol a Šachy Dolmen.

Přečtěte si více…

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, v přílohách naleznete informace k začátku školního roku Vašeho budoucího prvňáčka. Přejeme Vám krásné léto a 1. září 2021 se budeme těšit na shledanou.

Informace TU 2021.pdf 436 KB Informace ŠD 2021.pdf 576 KB Informace ŠJ 2021.pdf 687 KB