Aktuality ze školy

Prvn%c3%ad t%c5%99%c3%adda jak zvl%c3%a1dnout

Schůzka rodičů budoucích prvňáků

se bude konat v úterý 4. června od 16 hodin v budově školy.

Krajský přebor škol v orientačním běhu

Ve středu 15. května proběhl na Dubině letošní ročník Krajského přeboru škol v orientačním běhu. Naši školu v něm reprezentovalo 13 žáků a žákyň a výrazného sportovního úspěchu dosáhla především žákyně 8. B třídy Klára Chrbolková, která závod v kategorii D9 vyhrála. V soutěži škol se naše škola umístila v nejmladší kategorii 4. - 5. ročníku na pěkném 3. místě, ve starší kategorii 6. - 9. ročníku s ohledem na nižší počet reprezentantů naší školy na rovněž hezkém 5. místě.

Přečtěte si více…

Besídka ke Dni matek

9. května odpoledne jsme ve 2. A přivítali naše maminky, babičky, tatínky i dědečky, abychom s nimi oslavili svátek matek.

Přečtěte si více…

Dívčí minikopaná v Pardubicích

Ideální teplota, zataženo, přesto bez deště - takové počasí doprovodilo ve středu 24. 4. náš dívčí fotbalový tým do ochozů Letního stadionu v Pardubicích, kde se odehrálo okresní kolo v dívčím minifotbalu.

Přečtěte si více…

Kurz zvládání mimořádných situací

V úterý 7. 5. se žáci druhého stupně zúčastnili kurzu zvládání mimořádných situací, který připravila společnost Progress Rescue z Jihlavy ve spolupráci s Městskou policií Sezemice. Žáci byli rozděleni do skupin, ve kterých pracovali pod dohledem zkušených instruktorů na stanovištích v tělocvičně i venkovním areálu školy. Vyzkoušeli si i uplatnění získaných znalostí a dovedností ve stresové zátěži.

Přečtěte si více…

Beseda se spisovatelkou ve druhých třídách

Poslední dubnový den navštívila naši školu autorka dětských knížek paní Jitka Vítová, aby druháky seznámila se svými knihami vydávanými nakladatelstvím Thovt.

Přečtěte si více…

Sportovní den

Každým rokem je pro žáky naší školy připraven den plný sportu. Letos se SPORTOVNÍ DEN pro žáky prvního stupně konal 6. května.

Přečtěte si více…

Pozva%cc%81ni%cc%81 pasova%cc%81ni%cc%81 orez

Pasování prvňáčků za čtenáře knihovny

Blíží se konec školního roku a naši žáci prvních tříd se stanou čtenáři knihovny. Na jejich slavnostní uvedení do stavu čtenářů dne 11. 6. 2019 zve Městská knihovna v Sezemicích.

Přečtěte si více…

McDonald´s cup

Ve čtvrtek 2. 5. 2019 se naše škola stala dějištěm prestižní soutěže – turnaje v minikopané s názvem McDonald´s cup.

Přečtěte si více…

EVVO kurz 4. ročníků

Žáci čtvrtého ročníku se v termínu od 8. do 12. dubna zúčastnili EVVO kurzu. Místem konání se stala oblíbená destinace Deštné v Orlických horách, konkrétně hotel Šerlišský mlýn.

Přečtěte si více…