Aktuality ze školy

Stravn%c3%a9

Informace pro rodiče budoucích prvňáků a nových žáků

Vážení rodiče, pokud se chcete vyhnout veliké frontě dne 3. září,

Přečtěte si více…

Exkurze v tiskárně

V hodinách čtení a přírodovědy jsme se v červnu s žáky 5. ročníku snažili zjistit, co všechno se musí stát, aby se nám do ruky dostala kniha.

Přečtěte si více…

Žáci 5. A na návštěvě v Kuněticích

V pátek 22. června jsme se vypravili na přírodovědnou vycházku do Kunětic. Stejně jako loni nás k sobě na zahradu pozval dědeček Sandry Horákové.

Přečtěte si více…

Olympiad 261636 960 720

Běžci z 5.A

Ve středu 20. 6. 2018 se již tradičně zapojila celá naše škola do Olympijského běhu.

Přečtěte si více…

Veselá abeceda - celoroční projekt v 1. B

Děti v 1.B si pro své rodiče připravily překvapení. Během celého školního roku vyráběly svoji vlastní knihu nazvanou Veselá abeceda.

Přečtěte si více…

Dívčí fotbalový turnaj v Pardubicích

Letní stadion v Pardubicích byl ve čtvrtek 21. 6. dějištěm každoročního dívčího turnaje ve fotbale. Svou první účast na této prestižní sportovní akci poprvé přislíbil i dívčí tým z naší základní školy.

Přečtěte si více…

Školní výlet třetího ročníku

Červnové dny si žáci třetího ročníku zpříjemnili návštěvou krásné krajiny s mírně kopcovitým a lesnatým terénem romantického Podkrkonoší. Jejich třídenním domovem se stalo ubytovací zařízení v Pecce, kde děti ze 3.A a 3.B nasbíraly mnoho skvělých zážitků. Školní výlet do Pecky byl navíc spojený s exkurzí na stejnojmenný hrad, opředený mnoha tajemnými a podivnými legendami.

Přečtěte si více…

Rozloučení s pátou třídou

Ve čtvrtek 21.6. navečer se žáci 5.B sešli na střelnici na Hůrkách, aby zde přespali a užili si spoustu zábavy a dobrodružství.

Přečtěte si více…

Exkurze žáků třetího ročníku do kostela Nejsvětější Trojice

Ve středu 27. 5. si žáci třetích ročníků naší školy rozšířili znalosti o blížkém okolí naší školy a zároveň o historii samotného města, když za zvuku zvonů navštívili kostel Nejsvětější Trojice, stojící jen pár stovek metrů vedle naší školy.

Přečtěte si více…

Školní výlet páťáků

Dne 12. června se všichni žáci pátých tříd sešli ve škole už v 6.45 hodin. Důvodem byl odjezd na školní výlet do Moravského krasu.

Přečtěte si více…