Aktuality ze školy

Soptíkovo lyžování 2022

Soptíkovo lyžování 2022

V letošním školním roce opět proběhne výjezdový lyžařský kurz pro žáky 1. stupně. Výuku zajistí ve skiareálu Olešnice v Orlických horách lyžařská škola ENERGY SKI SCHOOL. Bylo spuštěno online přihlašování. Více informací se dozvíte v článku a v přiloženém letáku.

Přečtěte si více…

Informace pro rodice Soptikovo lyz.2022.pdf 755 KB

Bingo v přírodě

Prvňáci se učili v přírodě.

Přečtěte si více…

Suit up day ve 2. B

Přijměte pozvání a na následujících řádcích nahlédněte do třídy 2. B, která středeční vyučování strávila oslavou „Mezinárodního dne obleků“.

Přečtěte si více…

Turisticko – adaptační kurz tříd 6. A a 6. B

Začátkem měsíce října (v týdnu od 4.10. do 8.10.) se uskutečnil turisticko – adaptační kurz tříd 6. A a 6. B. Společné chvíle prožili žáci v Krkonoších v okolí Liščí hory nad Pecí pod Sněžkou.

Přečtěte si více…

Přijímací řízení na střední školy

Přijímací řízení na střední školy

Přihlášku ke vzdělávání - studiu ve střední škole - podává uchazeč řediteli střední školy pro první kolo přijímacího řízení do 30. listopadu 2021 pro obory vzdělání s talentovou zkouškou a do 1. března 2022 pro obory vzdělání bez talentové zkoušky. V uvedených termínech musí být již přihlášky doručeny řediteli střední školy. Přihlášku ke studiu pro obory vzdělání s talentovou zkouškou obdrží žák na vyžádání od výchovné poradkyně, přihlášky pro obory bez talentové zkoušky obdrží žák spolu s pololetním vysvědčením.

Přečtěte si více…

21 beseda policie vojaci ZŠ velky tisk.pdf 342 KB 21 Leták výstava SOU a prakt.pdf.pdf 1.09 MB 21 Prezentační výstavy škol.pdf.pdf 521 KB 2021 - Sdělení o termínech (1).pdf 240 KB 2021 Celkova informace prijimaci rizeni SS (1).pdf 388 KB Plakát Hitparáda škol a zaměstnavatelů.pdf 577 KB Informace ZŠ Sezemice - přijímací řízení na střední školy 20212022.pdf 212 KB Prijimaci rizeni 2021 22.pptx 2.44 MB Stipendia 21.pptx 1.92 MB
Sběr kaštanů a žaludů

Sběr kaštanů a žaludů

úterý 19. října - čtvrtek 21. října

DESATERO PRO PRIMÁRNÍ PREVENCI

DESATERO PRO PRIMÁRNÍ PREVENCI

Naše škola se zapojila do projektu Desatero pro primární prevenci, který má podporu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. 

Přečtěte si více…

Liga škol OB - výsledky 1. kola

Liga škol OB - výsledky 1. kola

Ve středu 22. září začal na Dubině úvodním kolem letošní 51. ročník Ligy škol v orientačním běhu. Výrazného úspěchu dosáhl především žák 5. B Ondřej Lučan, který na Dubině soutěž v kategorii H12 vyhrál, ale také všichni ostatní přispěli v náročných podmínkách výbornými výkony k vynikajícímu 4. místu v soutěži škol!

Přečtěte si více…

Seiferos - přehlídka dravců

Ve středu 22. září 2021 zavítala do naší školy parta milovníků dravců a sov ze společnosti Seiferos.

Přečtěte si více…

Webináře o rodině a vztazích

Pardubický kraj ve spolupráci s Poradnou pro rodinu Pardubice a Centrem celoživotního vzdělávání pořádá sérii online setkání, která jsou zaměřena na aktuální poznatky a trendy ve výchově dětí.

Přečtěte si více…