Vystoupení Rolničky na Májovém koncertu

24. května 2023
Vystoupení Rolničky na Májovém koncertu

V neděli 21. května 2023 se v sále sezemické radnice uskutečnil již tradiční koncert věnovaný maminkám. Za podpory města Sezemice se nám představilo plno šikovných dětí ze Sezemic a okolí.

Stalo se již tradicí, že ke Dni matek si v Sezemicích žáci základní školy a dokonce i odrostlejší děti připraví krásný hudební program provázený i recitací. Nejinak tomu bylo i letos. Slyšeli jsme hru na klavír, flétnu, klarinet, akordeon, violoncello, housle, sólový zpěv…. Skvělých muzikantů se sešlo opravdu hodně. I děti z pěveckého sboru Rolnička si připravily své vystoupení a potěšily obecenstvo třemi skladbami.

Věříme, že koncert udělal radost nejen všem maminkám, ale i těm, kteří si přišli v to krásné nedělní odpoledne poslechnout talentované děti.

Mgr. Radka Svatoňová

Fotogalerie