Výlet 7. A v ZOO Praha

23. června 2019

20190606 135029

Ve čtvrtek 6. 6. zavítali žáci třídy 7. A do pražské ZOO. Po absolvování cesty vlakem a pražskou MHD se nám otevřel rozsáhlý areál zoologické zahrady, kde jsme mohli nasbírat nové zážitky.

Celý den strávili žáci se svými kamarády, užili si příjemnou procházku, pobavili se u atrakcí, které ZOO nabízí, a navíc mohli spatřit cizokrajné druhy živočichů. V jednotlivých pavilonech tak zblízka pozorovali pestrou říši živočichů, nechyběla ani návštěva vystoupení lachtanů, kteří nás zaujali svými obratnými kousky. I přes nepříznivou předpověď počasí bylo během celého dne krásné slunečné počasí. Osvěžit se žáci mohli chutnou zmrzlinou. Odpoledne se dostavily první známky únavy, ale rozhodně se nevytratilo nadšení, které přetrvalo až do samého závěru společného výletu. Návrat domů nám nezkazil ani silný déšť, před kterým jsme se stihli schovat ve vlaku při zpáteční cestě z Prahy.

Mgr. Helena Kamenická

Poslední výlet devátých tříd 20. června 2019 Výlet 8. tříd 24. června 2019