Poslední výlet devátých tříd

20. června 2019

Whatsapp image 2019 06 20 at 19.22.36

V pondělí 10. 6. se žáci devátých tříd v téměř plném počtu vydali na svůj poslední školní výlet na ZŠ Sezemice. Mířili do parku iQLANDIA v Liberci, který letos slaví 5 let své existence. Očekávání se naplnila a každý si v parku našel něco zajímavého a vyzkoušel si interaktivní exponáty.

iQLANDIA  je rozdělena do deseti expozic. Každý si tedy mohl vybrat podle svých zájmů a preferencí. V expozici Živly si žáci vyzkoušeli simulátory přírodních katastrof, v expozici Geo si mohli vyzkoušet vesmírný kolotoč s 3G přetížením. Expozice Věda v domě jim ukázala, že se zázraky vědy se můžeme setkat doslova na každém kroku. V relaxačních zónách si vyzkoušeli různé hry a v restauraci nechybělo dobré občerstvení. Unaveni, ale plni nových informací a zážitků se deváťáci vraceli domů. Poslední společný školní výlet se vydařil a nyní je čekají nové zážitky, učitelé i spolužáci na vybraných středních školách.

Mgr. Olga Doskočilová

Devítky se loučí 20. června 2019 Výlet 7. A v ZOO Praha 23. června 2019