Výlet 6. A na Kunětickou horu

26. června 2024
Výlet 6. A na Kunětickou horu

Dnes jsme si se šesťáky vyšláply pěšky na Kunětickou horu. Počasí bylo už od samého rána slunečné, a tak jsme se natěšení a namazaní opalovacím krémem vydali na náš výlet už po osmé hodině ranní. 

Cesta nám krásně utíkala, a tak jsme si udělali menší přestávku u Andy West Ranche, zahráli jsme si na schovávanou a nasmáli se u živého pexesa. Poté, co jsme se zase vydali na cestu, jsme došli na Kunětickou horu co by dup. Pozdravili, pohladili a trochu jsme i nakrmili místní zvířátka, pokochali jsme se nádhernou vyhlídkou a občerstvili se na nádvoří hradu. Blížil se čas oběda, a tak jsme si objednali dovoz pizzy a každý si tu svoji vysněnou vychutnal na parkovišti pod Kuňkou. Mňam to byla dobrota!

Posilnění a šťastní jsme se vydali na cestu zpět. Povídali jsme si, vyprávěli vtipy, zaházeli si míčem a frisbee. V takový horký den, plný pohybu a zážitků, jsme přeci nemohli vynechat zmrzlinu v Kuněticích, a tak nás nohy zavedly přímo k ní. Nezbývalo než se vrátit ke škole a jít pomaličku domů.

Výlet se nám opravdu moc vydařil. Budeme mít na co vzpomínat.

Více fotografií z výletu k nahlédnutí ZDE.

Mgr. Eliška Krčálová

Fotogalerie