Veselé zoubky v prvních třídách

25. února 2019

Img 7562

Preventivní program Veselé zoubky se již devátý rok stará o prevenci zubního kazu u nejmenších školáků.

V pátek 22.února se naši prvňáčci se svými třídními učitelkami zúčastnili programu Veselé zoubky. Tento program organizuje společnost dm drogerie markt s.r.o. Jak název napovídá, jeho tématem je správná péče o zuby a prevence vzniku zubního kazu. Všichni si přece přejeme, aby děti byly šťastné a zdravé a měly co nejčastěji důvod k úsměvu, ve kterém jim nebude bránit bolavý zoubek nebo strach ze zubního lékaře. Dětem se program velmi líbil a velkou radost měly i z dárkové tašky se zubní pastou, kartáčkem na zuby, přesýpacími hodinami pro správnou délku čištění zoubků a se žvýkačkami.

Mgr. Monika Dobruská

Mgr. Lenka Šturmová

Škola zdravé pětky v prvních třídách 25. února 2019 Dětská scéna 2019 - umělecký přednes 25. února 2019