Dětská scéna 2019 - umělecký přednes

25. února 2019

Recitace 1

Již tradičně se konalo v únoru školní kolo soutěže v uměleckém přednesu. Žáci druhého stupně soutěžili ve dvou kategoriích. Zúčastnilo se jich 18 žáků s přednesem próz i básní. Utkali se o postup do okresního kola, které se koná tento týden v DDM Beta v Pardubicích.

Kategorie, která zahrnovala žáky šestých a sedmých tříd, byla obsazena více - zúčastnilo se celkem 13 žáků. Postup do okresního kola si vybojovaly: Lucie Remešová, 7. B, Tereza Ptáčková, 6. A a Sandra Horáková 6. A.

Mezi osmáky a deváťáky se našlo pět odvážlivců, kteří si vybrali své texty a přednesli je před porotou. Do okresního kola postupují: Anna Krejčíková, 8. B a Eliška Moravcová, 9. A.

Všem žákům děkujeme za účast a postupujícím přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Mgr. Radka Svatoňová

Mgr. Vladimíra Maršálková

Mgr. Olga Doskočilová

Veselé zoubky v prvních třídách 25. února 2019 Olympiáda škol v šachu 26. února 2019