Vánoční bazárek ...bazárek pro dobrou věc!

24. listopadu 2023
Vánoční bazárek ...bazárek pro dobrou věc!

Vážení rodiče, přijměte pozvání na Vánoční bazárek, který se uskuteční v prostorách naší školy dne 12. prosince.

Rok utekl jako voda, blíží se advent, čas vánoční, čas tajných přání a očekávání. S tímto obdobím je také spojena jedinečná atmosféra a čas na dobré skutky. Rádi bychom toho byli součástí a společnými silami udělali dobrou věc.  

Děkujeme všem, kteří jste již prostřednictvím svých dětí darovali drobnosti do Vánočního bazárku. Díky tomu tak 12. prosince vestibul školy opět rozkvete radostí z pořízených věcí za symbolické ceny. Výtěžek z této akce pak bude využitý na charitativní účely. 

Během vyučování navštíví bazárek zájemci z řad žáků ZŠ, v odpoledních hodinách od 15 do 18 hodin se těšíme na Vás.  

za kolektiv ZŠ

Mgr. Denisa Sitová

Mgr. Alena Srkalová