Svatý Martin ve 2. C

13. listopadu 2022
Svatý Martin ve 2. C

V pátek 11. 11. 2022 se náš školní den proměnil na projektový den, který byl zaměřen nejen na vědomosti, ale také na praktické dovednosti a spolupráci.

Páteční den se stal velmi zábavným pro žáky třídy 2. C.  Oblékli si tematické oblečení a plnili mnoho aktivit spojených se svátkem SVATÉHO MARTINA.  V hodinách českého jazyka se žáci seznámili s legendou o svatém Martinovi, skládali a doplňovali pranostiky a opakovali si učivo formou tematických svatomartinských pracovních listů. Procvičili si počítání do 20, druhy vět, měsíce v roce, dny v týdnu, vlastní jména, zvířata, stromy, ovoce, zeleninu, dopravní prostředky a abecedu.  Lepili jsme svatomartinské rohlíčky do mísy a na závěr vyučování jsme slepovali svatomartinskou husu a vybarvovali svatého Martina. Při hodinách jsme  poslouchali tematické písně a moc jsme si to užili.

Mgr. et Mgr. Denisa Sitová