Spolu bezpečně na internetu

14. června 2020

Cyber security 3480163 1920

Porozumět kyber prostoru znamená udělat krok směrem k porozumění našim dětem.

Poslední měsíce nám ukazují, jak jsou pro nás digitální technologie důležité a nepostradatelné. Ovšem jako každá mince i tato má dvě strany. Jsme rádi, že Vám díky projektu Internet s rozumem můžeme zprostředkovat přednášku zabývající se bezpečím na internetu. Přednáška se bude zabývat bezpečným chatováním, uměním rozpoznat fake news, pochopením umělé inteligence a kyberhygienou. Ponese název ISR živě, zaštiťuje ji MŠMT a bude volně dostupná na Youtube dne 16. 6. 2020 od 16:00. Přednášet bude Ing. Viktor Janouch, Ph.D a ke sledování lze použít tento odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=ImI0osl9VM4

Mgr. Lucie Dlouhá

Spisovatelé z 5. B 11. června 2020 Výsledky přijímacího řízení na střední školy s maturitní zkouškou 14. června 2020