Spaní ve škole 6. A

24. června 2024
Spaní ve škole 6. A

Z pátku 21. 6. na sobotu 22. 6. si žáci 6. A užili svou první přespávačku ve škole. 

Sešli jsme se v 17 hodin odpoledne v atriu školy. Opekli jsme si špěkáčky, popovídali si a poslechli si pár táborových písniček. Přišli se za námi podívat i někteří rodiče. Po tom, co jsme sklidili hostinu, jsme si chvíli zasportovali. Protože nám ale počasí moc nepřálo a začalo pršet, přesunuli jsme se do naší kmenové třídy, kde jsme si zahráli nejrůznější deskové hry a následovala hra městečko Palermo. Film na pravé přespávačce přeci nesmí chybět, a tak jsme si společně promítali animovanou pohádku a poté i českou komedii za všudypřítomného křoupání slaných dobrot. Bez noční hry by to nešlo, takže si šesťáci po jednom prošli stezku odvahy a podepsali se na listinu odvážných. O pravé dobrodružství bylo postaráno i díky ježkovi a místní kočičce jménem Guláš. Detaily Vám děti určitě rády povypráví samy. :) 

Ráno jsme společně posnídali v jídelně, zahráli si vybíjenou, sbalili jsme si spacáky a šli jsme domů. O zábavu bylo rozhodně postaráno a skvěle jsme si to všichni užili.

Mgr. Dominika Láníková

Mgr. Eliška Krčálová

Fotogalerie