Soptíkovo lyžování 2023/2024

22. října 2023
Soptíkovo lyžování 2023/2024

V letošním školním roce opět proběhne výjezdový lyžařský kurz pro žáky 1. stupně. Výuku zajistí ve skiareálu Olešnice v Orlických horách lyžařská škola ENERGY SKI SCHOOL. Bylo spuštěno online přihlašování. Více informací se dozvíte v článku.

Více o areálu a lyžařské škole na www.skiolesnice.cz .

Informace lyžařské školy

Pro přihlášení klikněte prosím na odkaz níže a vyplňte všechny požadované kolonky. Pokud byste si s čímkoli nevěděli rady, volejte na 608 859 672 - Eliška Kačerová. Až bude čas pro platbu, pošleme Vám pokyny emailem. V příloze naleznete také Informace ohledně přípravy dítěte, pojištění a organizační informace, stejné informace dostanete v příloze potvrzovacího emailu, který obdržíte po přihlášení. Registrujte se prosím do 1.12.2023.

Termín pro vaši školu: 4. 3. - 8. 3. 2024 odpoledne

kód naší školy pro přihlašování je https://www.soptikovolyzovani.cz/reg/56seze3/

Mgr. Olga Šimková

Mgr. Olga Doskočilová