Suit-up den

22. října 2023
Suit-up den

Suit-up day neboli den formálního oblečení byl další povedený den, který jsme u nás na škole zažili a kterého jsme se v rámci projektu Hrdá škola zúčastnili.

Suit-up day u nás proběhl v úterý 17.10. a ve středu 18.10. Během tohoto dne naše chodby a třídy ožily legrací a stylem. Žáci a učitelé měli za úkol se co nejvíce formálně obléct a hodit se do gala. Mohli se buď obléct formálně nebo kombinovat bláznivě elegantní oblečení.

Žáci si vzájemně mezi sebou mohli ukázat, jak se váže kravata nebo uspořádat s kamarády módní přehlídku. Také si připomněli pravidla společenského chování a mimo jiné si ani nezapomněli udělat se spolužáky společnou fotku.

A jak se akce vydařila? Kdo přišel nejvíce formálně či „chic“ oblečený? A která třída byla nejvíce v „suit-up“ stylu? To posudťe sami v galerii fotek. 😊

Mgr. Lukáš Knaute

Mgr. Dominika Láníková

Fotogalerie