Rolnička zase zpívá

8. června 2022

Rolnička zase zpívá

Po dlouhé přestávce vynucené opatřeními proti koronaviru jsme opět začali s naším pěveckým sborem zkoušet a zpívat na různých akcích.

Hned na začátku května, v neděli, jsme vystoupili na Májovém koncertě v sále sezemické radnice. Společně s dětmi navštěvujícími ZUŠ jsme zazpívali nejen maminkám k blížícímu se Dni matek. Sbor si připravil především písničky o jaru, vystoupili i sólisté na flétnu, housle a kontrabas. Další hezkou akcí bylo vystoupení v rámci školní akademie. Ta proběhla ve čtvrtek 26. 5. dopoledne i odpoledne. Tentokrát jsme si vybrali melodii z pohádky V peřině a rytmický doprovod Beethovenovy hudby. Doufáme, že jsme příznivce dětského zpívání potěšili a chystáme se na naše další vystoupení.

Mgr. Radka Svatoňová

Návštěva 7. A a 7. B v knihovně 6. června 2022 Výlet osmých ročníků na Macochu 9. června 2022