Návštěva 7. A a 7. B v knihovně

6. června 2022

Návštěva 7. A  a 7. B v knihovně

V pondělí 6. 6. navštívily sedmé třídy knihovnu v Sezemicích, kde si prohlédly nové knihy, společenské hry a časopisy.

Knihovna už dlouhou dobu nenabízí pouze knihy k vypůjčení. Nalezneme zde i oblíbené společenské hry, komiksy, časopisy různých žánrů, ale i audioknihy. 

Žáci si připomněli své pasování na čtenáře, které proběhlo v 1. třídě, i společně strávené Noci s Andersenem, které byly velmi oblíbené. Po nucené  covidové pauze se vracejí i další akce, které knihovna pro své čtenáře připravuje.

Se zájmem si někteří prohlédli i knihy určené nejmladším čtenářům, zvukové knihy, knihy se skládacími puzzle a využili i příjemné prostředí dětského koutku.

Ať už se jim v knihovně líbilo cokoliv, doufám, že je to u četby udrží nebo je to k ní zpět přitáhne. Někteří žáci se i v tomto školním roce aktivně zapojili do akce Čtení pomáhá, kde prostřednictvím splněného testu z přečtené knihy mohou přispět na některý z charitativních projektů. Tímto jim velice děkuji. Poděkování za vydařenou návštěvu knihovny patří paní knihovnici Petře Procházkové.

Mgr. Olga Doskočilová

Okresní kolo branně vědomostní soutěže POKOS 6. června 2022 Rolnička zase zpívá 8. června 2022