O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic

24. září 2018
O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic
Dne 20.9.2018 proběhl na městském atletickém stadionu na Dukle v Pardubicích další sportovní závod, tentokrát rychlostní. Naše škola vyslala celkem 17 sportovců do 7 kategorií. Závodilo se v běhu na 60 m a ve štafetách.

Ze základních rozběhů nám sedm závodníků postoupilo do semifinále a čtyři pak dále do finále. Nejlépe si vedla opět Tereza Čabanová, která ve finále kategorie dívek 2005 získala senzační druhé místo. Gratulujeme!!!

Naši reprezentanti se ale neztratili ani ve štafetách. Štafeta dívek 2005 ve složení T. Čabanová, A. Krejčíková, S. Kuclerová a E. Zamastilová obsadila celkově třetí místo stejně jako štafeta chlapců 2003 ve složení M. Leder, J. Šmarda, T. Šmarda a D. Řehounek.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!!!

Fotogalerie