Liga škol v basketbalu

13. března 2016
Liga škol v basketbalu
Ve středu 2. 3. 2016 se v Pardubicích konalo poslední kolo základní části basketbalového turnaje Ligy škol.

Tento turnaj se konal v Tipsport aréně Pardubice a před jeho zahájením měly děti možnost sledovat trénink pardubických basketbalistů, kteří se připravovali na večerní zápas. Protože se zvýšil počet účastníků, probíhaly zápasy dětí ve dvou skupinách. Ve skupině jsme hráli dvě utkání, ale bohužel nás opustilo střelecké štěstí, takže jsme nakonec bojovali o páté místo. V závěrečném souboji jsme skoro celý zápas vedli, ale těsně před koncem nás soupeři z pardubické Studánky porazili. Přesto bych chtěla děti pochválit za velice pěkný a bojovný výkon. Večer se děti mohly zúčastnit basketbalového utkání pardubických hráčů proti soupeřům z pražského USK. Během přestávky tohoto zápasu se konaly dovednostní soutěže. Naši školu reprezentovali Pavel Vostrčil a Lukáš Walder, kteří vybojovali čtvrté místo.