Recitační soutěž

13. března 2016
Recitační soutěž
Dne 18. 2. 2016 proběhlo školní kolo recitační soutěže 1. stupně naší školy.

V první kategorii se zúčastnili 4 žáci a ve druhé kategorii 6 žáků. V porotě zasedli pan učitel Jan Václavek a paní učitelky Olga Šimková, Stanislava Plecháčková a Monika Dobruská. Výkony recitátorů pozorně sledovali a potom i hodnotili také žáci 3. A. Všichni soutěžící byli dobře připraveni a zaslouží si pochvalu za snahu a především za odvahu překonat ostych a vystoupit před posluchači. Obě poroty (odborná i dětská) se ve svém hodnocení téměř shodly. V první kategorii nás nejvíce zaujala Sandra Horáková, potom Kryštof Ender a Žaneta Málková, všichni ze 3. A. Ve druhé kategorii se nám nejvíce líbila Michaela Bὅhmová a Klára Chrbolková, obě z 5. B, a na třetím místě se umístila Anna Klímová ze 4. B. Odměna čekala na všechny soutěžící.