Liga škol OB - 1. kolo

23. září 2018

P 20180919 142019

Ve středu 19. září byl 1. kolem na Dubině zahájen 49. ročník Ligy škol v orientačním běhu. ZŠ Sezemice se v něm umístila se ziskem 82 bodů na pěkném 6. místě.

Naši školu v něm reprezentovalo 18 žáků a žákyň, oslabeni jsme byli především v kategoriích D12 a H12 (6. ročník na turistickém adaptačním kurzu) a H14 (nemoci žáků). Přesto si v početné konkurenci 143 závodníků ze 13 škol vedli naši běžci opět výborně a všichni přispěli k tomu, že se nám podařilo umístit v soutěži škol opět v první polovině výsledkové listiny. Všem zúčastněným gratuluji k jejich umístěním a děkuji za výbornou reprezentaci školy, podrobnější výsledky jednotlivců i soutěže škol najdete pod tímto článkem.   

Přehled výsledků 1. kola – středa 19. 9. 

Kategorie H10 – 33 účastníků

9. místo – Lučan Matěj – 4.B – čas 17:23 – 12 bodů

16. místo - Voříšek Petr - 4.B - čas 21:32 - 5 bodů

20. místo - Bubeník Vojtěch - 4.B - čas 23:38 - 1 bod

21. místo - Chrbolka Ondřej - 4.B - čas 23:54 

23. místo - Komers David - 4.B - čas 24:53

24. místo - Kaleja Zdeněk - 4.A - čas 26:50

Kategorie D10 – 30 zúčastněných

10. místo - Janečková Karolína - 4.B - čas 19:21 - 11 bodů

15. místo - Ryšavá Valérie - 4.B - čas 26:04 - 6 bodů

17. místo - Hájková Zuzana - 4.B - čas 28:08 - 4 body

22. místo - Dvořáková Adriana - 4.B - čas 34:27

23. místo - Čiháková Karolína Nicol - 4.A - čas 35:14

27. místo - Moravcová Tereza - 4.B - čas 38:14

29. místo - Buchtová Johana Amálie - 4.B - čas 43:20

Kategorie H12 – 26 účastníků
8. místo – Mareš Vít – 5.B – čas 18:05 – 13 bodů

Kategorie D12 – 19 zúčastněných
17. místo – Šimková Barbora – 5.B – čas 31:33 – 4 body

Kategorie H14 – 38 účastníků
Pro nemoc žáci ZŠ Sezemice v této kategorii nestartovali.

Kategorie D14 – 27 zúčastněných
2. místo – Chrbolková Klára - 8.B - čas 18:9 - 19 bodů

9. místo – Petrásová Michaela – 7.B – čas 22:01 – 12 bodů

26. místo - Bártová Adéla - 7.B - čas 60:23  


Soutěž škol - ZŠ Sezemice - 6. místo - zisk 82 bodů 
(do soutěže škol se započítávají dva nejvyšší bodové zisky v každé kategorii) 

Mgr. Lukáš Knaute 

Mgr. Jan Václavek

Exkurze žáků devátých tříd 21. září 2018 Přespolní běh pro ZŠ a SŠ 24. září 2018