Kino ve 4. B

4. května 2024
Kino ve 4. B

Ve čtvrtek 2. 5. se třída 4. B v podvečer sešla opět ve škole - tentokrát se ovšem nejednalo o žádné odpolední vyučování, ale o promítání filmu, jelikož naše třída se na pár hodin proměnila v kinosál.

Po loňském úspěšném promítání filmu Wonder následovala letošní sázka na klasiku - v průběhu dvoutýdenního projektu na téma „Harry Potter" prakticky ani nebyla jiná možnost než zkouknout společně film Harry Potter a Kámen mudrců, který jsme společně zvládli zhlédnout i se všemi scénami, které byly původně z filmu vyškrtnuty.
Účast na akci byla více než hojná, v našem improvizovaném sále byla zaplněna takřka všechna místa - děti si účast na akci upřednostnily před všemi svými pestrými aktivitami od účasti na výuce v ZUŠkách či sportovními tréninky. 
Nezbývá tedy než doufat, že úvodní přípitek máslovým ležákem nebyl pouze předzvěstí příjemně stráveného čtvrtečního podvečera, ale i dalších našich společných vydařených akcí.

Mgr. Lukáš Knaute

Fotogalerie