Pohár rozhlasu

7. května 2024
Pohár rozhlasu

Žáci a žákyně naší školy se v pondělí 6. 5. 2024 v Pardubicích zúčastnili Poháru rozhlasu. Všichni se snažili a mnozí předvedli svá maxima v různých atletických disciplínách.

Nejlepších individuálních výsledků dosáhli Šimon Jirek, 8. A - 3. místo v dálce, Michal Dostál, 7. A - 4. místo v dálce a Sofie Kuclerová, 6. A - 5. místo v hodu kriketovým míčkem. Závodů se kromě pardubických škol účastnila i družstva z Ústí nad Orlicí, České Třebové, Chocně, Řečan nad Labem, Bohdanče i Vysokého Mýta. A jak tedy dopadla naše družstva? Mladší žáci skončili 8. z 11 družstev, mladší žákyně 9. ze 14 družstev a nejlépe se umístili starší žáci, kteří byli 5. ze 13. Družstvo starších žáků má perspektivu pro příští rok, protože ve výběru nebyl žádný žák z deváté třídy, proto všichni budou v této kategorii závodit i příští rok.

Mgr. Jiří Leden

Fotogalerie