Kamarádem být, kamarády mít

2. června 2024
Kamarádem být, kamarády mít

V pátek 17. května přišla za dětmi z 1. A lektorka ze společnosti ACET. Cílem návštěvy bylo přiblížit dětem, jak moc důležité je mít kamarády a co dělat pro to, aby děti byly dobrými kamarády pro ostatní.

Skvěle připravený program probíhal ve třídě. Ta se hned na začátku proměnila v začarovaný les. V něm se odehrály všechny aktivity. Děti se při nich bavily, hrály si, ani chvilku se nenudily. A navíc dokázaly všechno, co je pro kamarádství důležité, naučit také pana Ponožku. Ten přijel s paní lektorkou a choval se ošklivě - nechtěl se o nic dělit, choval se lakomě a sobecky, nechtěl nikomu pomáhat a o ostatní se nezajímal. Na závěr se dětem podařilo najít poklad. Byla jím kartička se zlatým pravidlem vztahů: Přátele má, kdo přátelsky se chová. Aby v naší třídě nikdo na pravidlo nezapomněl, budeme si ho stále připomínat.

Mgr. Monika Dobruská

Fotogalerie