Dětský den v ZŠ Sezemice

2. června 2022

Dětský den v ZŠ Sezemice

Ve středu 1. června 2022 oslavili žáci 1. stupně Mezinárodní den dětí.

Žáci z devátého ročníku připravili na školním hřišti disciplíny, ve kterých si jejich mladší spolužáci vyzkoušeli nejen svoji zručnost, sílu a rychlost, ale také třeba paměť. Soutěžilo se v hodu a střelbě na různé cíle, skákání v pytlích, skoku přes lano a švihadla, skládání puzzle. Na dalších stanovištích žáci přenášeli pingpongový míček na lžíci, shazovali plechovky nebo museli zvládnout opičí dráhu.

Za splnění úkolu čekala na vítěze sladká odměna nebo samolepka či diplom. Bylo fajn, že i slunečné počasí přispělo ke strávení příjemného dopoledne.

Mgr. Eva Valentová

Úspěch ve fyzikální olympiádě 29. května 2022 XXVII. ročník Minitanečních ZŠ Sezemice 4. června 2022