7. A na výletě v Praze

20. června 2024
7. A na výletě v Praze

Tento týden jsme se vydali na dlouho očekávaný výlet do Prahy.

Naše první zastávka začala na Václavském náměstí u sochy svatého Václava. Po krátkém výkladu o historii tohoto místa jsme se vydali směrem ke Staroměstskému náměstí, kde jsme si počkali na odbíjení Pražského orloje.

Dalším bodem výletu byl Karlův most, jeden z nejstarších mostů v Evropě. Ohromil nás svou majestátností a množstvím soch, které ho zdobí. Procházka po Karlově mostě nám nabídla nádherné výhledy na Pražský hrad a Malou Stranu, naše další cíle.

Petřín, Petřínská rozhledna a nedaleké bludiště - i zde jsme strávili příjemný čas během našeho výletu.

Domů jsme se vrátili sice až večer, ale s novými vědomostmi, skvělými zážitky a posíleni přátelskými vztahy. 

Mgr. Eva Valentová

Fotogalerie