Pozvánka na online přednášky - Mgr. Jiřího Haldy

19. června 2024
Pozvánka na online přednášky - Mgr. Jiřího Haldy

I v přístím školním roce se můžete zúčastnit online přednášek Mgr. Jiřího Haldy, který je speciálním pedagogem a uznávaným rodinným terapeutem. První z nich je na téma Emocionální a sociální potřeby dětí.

Můžete se těšit na tato témata:

Emocionální a sociální potřeby dětí - 9. 9. 2024

Agresivita u dětí a jak na ni - komunikační manuál - 23. 10. 2024

Dospívání a jak mluvit s dospívajícími - 20. 11. 2024

Přednášky se uskuteční v online prostředí. Účastnický poplatek: 540 Kč/přednáška. Více informací a podpobností o webinářích najdete ZDE.

Mgr. Jiří Halda se orientuje na poruchy chování a učení a rodinné vztahy.  Rodinu vnímá jako živý organismus, kde má být všem dobře a všichni si mají být jisti svým místem. Je autorem knih Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat a V každé chvíli jste mi vzorem.

Záznamy proběhlých webinářů naleznete zde.

 

Mgr. Olga Doskočilová