Vyhodnocení EVVO soutěže

21. června 2024
Ptačí kvíz - nejlepší řešitelé

V rámci dlouhodobého EVVO projektu Ptáci v okolí školy byl pro žáky naší školy v uplynulých týdnech vyhlášen Ptačí kvíz. Jeho třemi nejlepšími řešiteli byli Oliver Dworschak ze 4. A, Ema Kolínová ze 3. B a Jan Novotný ze 7. A. Gratulujeme!

Ke Dni Země byla žákům naší školy vyhlášena v rámci dlouhodobého EVVO projektu Ptáci v okolí školy soutěž v podobě ptačího kvízu. Pro jeho řešení mohli soutěžící využít výstupy o jednotlivých ptačích druzích, které děti vytvářely v předchozí části projektu, a prezentaci z předchozí přednášky ornitologa o ptačích budkách a krmítkách. Tři nejúspěšnější řešitelé byli z prostředků SRPŠ odměněni drobnou odměnou. Gratulujeme  a děkujeme za aktivní účast v soutěži! 

Pořadí Příjmení  Jméno Třída Body
1. Dworschak Oliver 4. A 35
2. Kolínová Ema 3. B 34
3. Novotný Jan 7. A 27

   

Mgr. Jan Václavek

Fotogalerie