Návštěva 7. A a 7. B v knihovně

6. června 2022
Návštěva 7. A  a 7. B v knihovně
V pondělí 6. 6. navštívily sedmé třídy knihovnu v Sezemicích, kde si prohlédly nové knihy, společenské hry a časopisy.

Knihovna už dlouhou dobu nenabízí pouze knihy k vypůjčení. Nalezneme zde i oblíbené společenské hry, komiksy, časopisy různých žánrů, ale i audioknihy.

Žáci si připomněli své pasování na čtenáře, které proběhlo v 1. třídě, i společně strávené Noci s Andersenem, které byly velmi oblíbené. Po nucené  covidové pauze se vracejí i další akce, které knihovna pro své čtenáře připravuje.

Se zájmem si někteří prohlédli i knihy určené nejmladším čtenářům, zvukové knihy, knihy se skládacími puzzle a využili i příjemné prostředí dětského koutku.

Ať už se jim v knihovně líbilo cokoliv, doufám, že je to u četby udrží nebo je to k ní zpět přitáhne. Někteří žáci se i v tomto školním roce aktivně zapojili do akce Čtení pomáhá, kde prostřednictvím splněného testu z přečtené knihy mohou přispět na některý z charitativních projektů. Tímto jim velice děkuji. Poděkování za vydařenou návštěvu knihovny patří paní knihovnici Petře Procházkové.

Mgr. Olga Doskočilová