Podzimní čarování

31. října 2019
Podzimní čarování
Pojďte si s námi vyprávět o svátku svatého Martina, vyrábět věci s podzimní tématikou, cvičit s hudbou i dál sportovat venku na hřišti, dokud nám to počasí dovolí. Pojeďte s námi prozkoumat historii Vánoc na zámku Žleby.

Odpočinková činnost
- rozhovory s dětmi, četba nebo poslech pohádek, stolní společenské hry, hry dle vlastního výběru a přání dětí, povídání o Sv. Martinovi, vyprávění o slušném chování

Rekreační činnost
- pohybové hry na hřišti, závodivé hry s pravidly, míčové hry