Hurá prázdniny

2. června 2019
Hurá prázdniny
Čekání na prázdniny nám ve školní družině zpříjemní měsíc se zvířátky. Budeme je pozorovat, malovat i modelovat a nakonec je i navštívíme na cvičišti agility v Sezemicích. Se školní družinou se letos rozloučíme pěším výletem do Počapel.

Odpočinková činnost
- rozhovory s dětmi o bezpečnosti o prázdninách, četba na pokračování, stolní společenské hry, volné hry dětí s hračkami, prohlížení knih a časopisů, poslech populárních písní

Rekreační činnost
- pohybové hry na hřišti, hry na písku, diskotéka na školním hřišti, postřehové hry