Barevný svět

3. dubna 2018
Barevný svět
Přivolali jsme jaro. Hurá. Bílý a šedý svět zimy rozkvete barvami jara. Sluníčko hřeje a láká nás ven. Čekají nás nejen hry a soutěžení na školním hřišti, ale i čekání na magický den svátku čarodějnic, který celý duben uzavře.

Odpočinková činnost
- rozhovory s dětmi, četba na pokračování, poslech pohádek, stolní společenské hry, hry dle vlastního výběru a přání dětí, vybarvování čarodějnických omalovánek,

Rekreační činnost
- hry na pískovišti, jízda na koloběžkách, hry s míčem, postřehové čarodějnické hry na školním hřišti