Barevný podzim

30. září 2019
Barevný podzim
Přivítejte s námi barevný podzim plný her a tvoření. Budeme si hrát s barvami a přírodními materiály. Nezapomeneme na sportování ve venkovním areálu, pokud nám to podzimní počasí dovolí. Zatancujeme si na diskotéce. Pobaví nás divadélko pro děti a v podzimních dílnách si vyrobíme pěknou dekoraci.

Odpočinková činnost
- vyprávění o podzimu, rozhovory s dětmi a četba pohádek s tematikou slušného chování, stolní společenské hry, hry dle vlastního výběru a přání dětí, zpěv lidových písní

Rekreační činnost
- pohybové a postřehové hry na hřišti, míčové hry, honičky