Ples SRPŠ při ZŠ Sezemice

15. února 2019
Ples SRPŠ při ZŠ Sezemice
Letošní ples Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ Sezemice s výzdobou v barvách naší trikolory se vydařil. Svědčí o tom kladné ohlasy z řad těch, kteří ples navštívili. Doufáme, že tím osloví i další milovníky tance a veselí, kteří se k nám přidají příští rok.

Ples přinesl celkový zisk 21.838 Kč. Tuto částku máme připravenou k čerpání pro akce pořádané pro děti z naší ZŠ.

Ještě jednou všem děkujeme za spolupráci. Vychovatelkám a dětem za krásnou výzdobu sálu, žákům za zábavné taneční vystoupení, dobrovolníkům za pomoc při pořádání plesu, rodičům a přátelům za podporu bohaté tomboly, Přešlapu a Hluboké orbě za bohatý a kvalitní kulturní program.

Věřím, že tím si držíme laťku plesu vysoko a příští rok se nám ji podaří udržet nebo ještě zvýšit.

Přejeme hezké dny a na viděnou se těší Tereza Srazilová a další členové SRPŠ.

Mgr. Olga Doskočilová