Letošní sportovní den prvních až pátých ročníků, konaný v pátek 15. 5., se nesl ve znamení odhodlání, fair play a skvělé atmosféry. Přestože počasí nebylo zrovna ideální a po většinu dne nás doprovázel déšť, žáci i pedagogičtí pracovníci ukázali, že ani nepřízeň počasí je od zajištění hezkých sportovních zážitků neodradí. Všichni žáci se do soutěžení pustili s velkým nasazením a celý den se tak nesl v duchu vzájemné podpory a radosti z pohybu.