Zimní turistický pobyt s běžkami a českým jazykem - 9. ročník

21. března 2019

Whatsapp image 2019 03 21 at 07.30.04

Žáci devátých tříd si užívají čerstvého vzduchu v penzionu Rusalka v Dolní Malé Úpě. Někteří zdolávají trasy na běžkách a ostatní poznávají krásy Krkonoš pěšky. Počasí je slunečné a příjemné.

Dopoledne nás skibus vyveze např. na Pomezní boudy a odtud se vydáváme vstříc netknutým bílým pláním. Po výborném obědě následuje odpočinek a odpolední program, který zahrnuje nejen vycházku do okolí, ale i hry na sněhu, kterého si v nížině žáci příliš neužijí. Před večeří probíhá každodenní příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka. Doufáme, že nám slunce vydrží až do konce pobytu a děti si odvezou spoustu zážitků.

Mgr. Radka Svatoňová

Mgr. Eva Valentová

Mgr. Ivana Menclová

Mgr. Olga Doskočilová

Zdokonalovací lyžařský výcvikový kurz - 8. ročník 21. března 2019 Slunečné zprávy z hor - ZLVK - 8. ročník 23. března 2019