Slunečné zprávy z hor - ZLVK - 8. ročník

23. března 2019

20190322 160125

První jarní den společně s úplňkem přinesl k nám do hor opravdu jaro a oteplení. Ze zmrzlého prašanu se stal jarní firn, sjezdovky změkly, a tak si užíváme pomalejší sníh na sjezdovkách a slunce, které má opravdovou jarní sílu.

Všichni se tak již podívali na Hnědý vrch (Bramberk) na sjezdovkách a dnes i na běžkách s výstupem na rozhlednu. Při běžeckém výcviku jsme včera viděli z blízka vysílač Černá hora i sjezdovku s kabinovou lanovkou do Jánských Lázní. A tak již dnes před posledním dnem na lyžích máme objevené všechny krásy Pece pod Sněžkou, které jsou dostupné na lyžích. Zítra  se rozloučíme  s lyžemi a v neděli ráno i se sněhem.

Věřím, že se v pondělí uvidíme VŠICHNI ve škole a jedině opálení nás bude odlišovat od ostatních spolužáků.

Mgr. Jiří Březina  

Mgr. Olga Doskočilová

Zimní turistický pobyt s běžkami a českým jazykem - 9. ročník 21. března 2019 Technohrátky – SOU plynárenské Pardubice 4. dubna 2019