Výlet 1. C ve ČTYŘLÍSTKU

17. června 2022
Výlet 1. C ve ČTYŘLÍSTKU
Konec školního roku se kvapem blíží, proto jsme se rozhodli vyrazit za dobrodružstvím a užít si plno legrace.

V pondělí 13. 6. 2022 jsme vyrazili za deštivého počasí směr Hořelec, kde na nás čekalo hezké počasí. Po příjezdu jsme se ubytovali a vyrazili obhlédnout okolí penzionu. Po návratu nám během oběda zapršelo, ale to vůbec nevadilo, protože po poledním klidu na nás zase vykukovalo sluníčko. Odpoledním programem bylo stavění domečků lesním skřítkům, které se dětem moc povedly. Před večeří jsme si zahráli v areálu hry a užili si legraci.

Druhý den nás po snídani čekala šifra s 21 stanovišti, kde si žáci zopakovali matematiku a vyluštili, co je čeká jako odpolední program. Po obědě jsme vyrazili do Seče na zmrzlinu. Procházka lesem byla velmi příjemná. Zmrzlina byla výborná a krásně nás osvěžila. Po večeři byla diskotéka, kde jsme si zatancovali a zahráli pár her. Děti personálu zatančily vystoupení z akademie a dostaly za to sladkou odměnu.

Poslední den nás čekala cesta za pokladem, během které děti plnily různé úkoly. Na konci je čekal obrovský poklad, z kterého se velmi radovaly. Po obědě jsme se rozloučili a vyrazili směr Sezemice. Výlet se nám moc líbil a určitě jsme nejeli naposledy.  

Mgr. Denisa Sitová

Fotogalerie