Víkendový výlet se třídou 3. C na chalupě

17. června 2024
Víkendový výlet se třídou 3. C na chalupě

Koncem školního roku jsme se společně dohodli, že vyrazíme za dobrodružstvím do Adršpašských skal..... Naše dobrodružství začalo v pátek, kdy jsme se všichni sešli na nádraží. Plni očekávání jsme nasedli do vlaku a vyrazili směrem do Adršpachu.

Po příjezdu jsme se ubytovali na chalupě a hned se pustili do vaření večeře. Na programu byly špagety, které se nám všem povedly na jedničku. Rodiče nám také připravili sladké dobroty v podobě buchet a palačinek, takže jsme si na nich po večeři pořádně pochutnali.

Sobota byla ve znamení celodenního výletu do Adršpašsko-teplických skal. Ráno jsme se všichni pečlivě nasnídali, připravili a vyrazili na cestu. Skály nás uchvátily svou majestátností a krásou. Během výletu jsme se také svezli lodičkou, což byl pro děti nezapomenutelný zážitek. Po návratu na chalupu jsme večer zakončili gulášovou polévkou a opékáním buřtů a různými hrami, které jsme hráli až do pozdních hodin.

Nedělní ráno jsme začali přípravou snídaně. Po snídani jsme se pomalu sbalili a připravili na odchod. Před námi byla cesta na autobus a následně vlak, kterou jsme zvládli bez problémů. Po cestě vlakem jsme si dali oběd v jídelně na nádraží, kde jsme děti předali rodičům. Všichni jsme se vrátili v pořádku a s úsměvy na tvářích.

Byl to skvělý víkend plný zážitků, který jsme si všichni užili. Děkujeme všem rodičům za podporu a sladké dobroty, které nám připravili. Už se těšíme na další společné dobrodružství!

Michaela Severinová

Mgr. et Mgr. Denisa Sitová

Fotogalerie