Ve škole po škole s 8. B

26. listopadu 2023
Ve škole po škole s 8. B

24. listopadu si 8. B zpříjemnila páteční večer, rozhodli jsme se pro třídní premiéru v podobě nocování ve škole. 

Společný picknick a pizza nám dodaly energii na plánované sportovní vyžití. Třídní turnaj v ping-pongu si našel své vítěze a protože sil bylo ještě dostatek, pokračovali jsme s volejbalem a florbalem. Večer rychle utekl, nesl se v příjemné a pohodové atmosféře.

Protože pro naše osmáky je sport tím pravým ořechovým, na sobotní dopoledne jsme přizvali i rodiče a sourozence. Účast byla hojná, za což velice děkujeme. Společně strávené chvíle jsou velice důležité, budou patřit do mozaiky vzpomínek na školní roky. 

P.S.: Každý již má svého osmáka, kdo byl, tak ví :-)

Tešíme se příště!

Osmáci

Bc. Sabina Marvanová

Mgr. Alena Srkalová

Fotogalerie