Vánoční bazárek.....bazárek pro dobrou věc

28. listopadu 2022
Vánoční bazárek.....bazárek pro dobrou věc

Srdečně vás zveme na Vánoční bazárek, který se bude konat po covidové odmlce v prostorách naší školy v úterý 13. 12. 2022.  Jeho návštěvu můžete spojit s již tradičním Informačním odpolednem.

Pokud bychom po podívali tisíce let zpět, lidé si vždy šli za svým cílem. Měnili až vyměnili a pak byli spokojeni. Doba směnného obchodu je ale dávno pryč. My však v době komerce můžeme měnit stále. Vyměníme nevyužité či odložené drobnosti za radost a úsměv na tváři těch, které budeme chtít na Vánoce obdarovat a potěšit. Říká se, že i maličkost potěší, stejně jako ručně vyrobený dárek.

A protože každá věc má nějakou hodnotu, symbolická částka 10 Kč za prodávané předměty, se může na závěr bazárku změnit ve větší částku, kterou podpoříme dobrou věc. Děti prostřednictvím svých třídních zástupců ve školním parlamentu rozhodnou, kam tyto finanční prostředky poputují.

Krásný advent.

Mgr. Denisa Sitová