Už víme, kde pomůžeme ... Vánoční bazárek

29. listopadu 2023
Už víme, kde pomůžeme ... Vánoční bazárek

V letošním roce se o výtěžku Vánočního bazárku rozhodlo s předstihem. Víme tedy, kde můžeme pomoci.

Nejen v hodinách výchovy ke zdraví se zmiňuje hodnota zdraví, které má hodnotu nevyčíslitelnou. Učíme se, jak se chovat zodpovědně, pečovat o své tělo, zlepšovat naši fyzickou i psychickou kondici. Rozhodli jsme se poukázat na toto téma a na to, že přát si k narozeninám vše nejlepší není žádné klišé. 

Bohužel mohou nastat i smutné chvilky, které zaskočí napříč všechny generace. Vstoupí-li do života někoho závažné onemocnění, změní se z minuty na minutu život mnoha lidem. Chuť bojovat a zvítězit nad nemocí je polovičním úspěchem. Návrat do běžného života pak bývá náročný a pozvolný.

Projekt Můj nový život podporuje rodiny dětských onkologických pacientů během léčby a po jejím ukončení. Více o jeho činnosti se můžete dočíst na webových stránkách www.mujnovyzivot.cz.

Podpořit tuto činnost se rozhodl i prostřednictvím své písně písničkář Pokáč spolu s Aničkou Slováčkovou, kteří společně nazpívali píseň I když jsme plešatý.  

Touto cestou jsme šli i my a náš školní sbor Rolnička předává své poselství nám všem. Svého úkolu se zhostili skvěle, jak sami můžete posoudit. Dětem ze sboru děkujeme, že se takto zapojily, a díky patří i Vám všem za podporu této akce.

Píseň I když jsme plešatý v podání našeho sboru si můžete poslechnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=pFj6NMXW1_c

Hodně zdraví!

Mgr. Radka Svatoňová a sbor Rolnička

Mgr. Dominika Láníková

Mgr. at Mgr. Denisa Sitová

Mgr. Alena Srkalová

Fotogalerie