Turnaj v přehazované

29. ledna 2018

Turnaj v přehazované

Žáci pátého ročníku během několika lednových hodin tělesné výchovy pilně trénovali přehazovanou. Jejich hra se stále zlepšovala, a tak jsme se je rozhodly přihlásit na turnaj, který se každoročně koná v Moravanech.

Konečně tu byla středa 24. ledna a naši nadšení sportovci mohli změřit síly s ostatními přihlášenými. Úroveň všech zúčastněných byla výborná. O konečném pořadí rozhodlo jen několik málo bodů. Družstvo 5.B skončilo na 4.místě a družstvu 5.A se podařilo turnaj vyhrát a získat tak pro naši školu putovní pohár. Gratulujeme a děkujeme za finanční podporu ze strany SRPŠ. 

Barbora Motyčková, Lenka Šturmová

Mgr. Monika Dobruská

Horká linka - školní psycholog 25. ledna 2018 Rozhodnutí pedagogické rady dne 30. 1. 2018 31. ledna 2018