Sýkorník - dárek pro vaši zahradu

10. října 2019

20191008 123720

„A k čemu nám to bude?“ častá otázka žáků ve škole …. Konečně všem užitečný výrobek! Budka sýkorník ochrání nejmenší ptáčky v přírodě proti predátorům. Nechcete na zahrádce chemii? Pozvěte pomocníky. Pověste ptačí budku, kterou vyrobili v loňském školním roce žáci sedmých tříd. Za jednoduše splnitelných podmínek je k vyzvednutí ve škole.

Na trhu v marketech bývají budky kvůli nízké ceně velmi nevhodné (tenký materiál plný lepidel a jedovatých barev, prostorově malé, mělké, přehřívají se, atd…), zeptali jsme se tedy odborníků a vyrobili profesionální provedení budky, ve které budou naši malí pomocníci v bezpečí. Budku zdarma Vám nabízejí přímo autoři - výrobci - za žáky dnes již osmých tříd - Anna Klímová, Matěj Hovorka a Vojtěch Kolín.

V případě zájmu o budku - sýkorník zdarma mne neváhejte kontaktovat telefonicky
466 931 276 nebo e-mailem jiri.brezina@zssezemice.cz.

Mgr. Jiří Březina

Mgr. Olga Doskočilová

Technohrátky poprvé ve školním roce 2019/2020 7. října 2019 Používám mozek 12. října 2019