Sportovní den 2. stupně

13. května 2024
Sportovní den 2. stupně

V pátek 10. května jsme pro žáky druhého stupně uspořádali místo výuky sportovní den. Opět po roce jsme se všichni ve sportovním sešli na školním hřišti, abychom si společně zahráli oblíbené míčové hry a vyzkoušeli si i jiné netradiční dovednosti.

Mezi jednotlivými třídami se soutěžilo v několika sportovních disciplínách, které byly doplněny aktivitami pro přemýšlivé. Žáci běhali štafetový běh, šplhali na tyči, hráli fotbal a přehazovanou, trénovali skok do výšky, stříleli ze vzduchovky na terče, házeli granátem na cíl ze vzdálenosti 14 m, luštili zašifrované otázky na téma olympijské hry a naučili se spojovat a rozpojovat hasičské hadice. V rámci štafetového běhu, který byl v letošním roce věnován pro MIMINKA DO DLANĚ, jsme jako škola zaběhli maratón za 2 hodiny 33 minut a 17 vteřin.

Některé disciplíny byly bodově ohodnoceny a jejich součet nakonec stanovil celkové pořadí mezi třídami. Nejúspěšnější třídou v letošním roce byla třída 8. B.

Mgr. Iva Kaplanová

Dokumenty ke stažení

Fotogalerie