Spaní ve škole se 4. B

28. října 2022
Spaní ve škole se 4. B

Jak to bylo se Sally aneb „Podzimní chrupanda".

Náš dlouho očekávaný den nastal. V pátek 21.10. šli žáci 4. B do školy dvakrát. Dopolední výuka se nesla v duchu nervozity. Jak to asi bude večer? V 18.00 hodin jsme totiž dorazili do školy znovu.  Řekli jsme si, že zkusíme, jaké to je ve škole v noci. Tak jsme sbalili karimatky, spacáky nebo deky, pyžama a hlavně plyšáky a šli jsme na to.
Abychom neusínali hladoví, zapekli jsme si tousty. Díky našim rodičům jsme se měli královsky. Na stolech byla spousta zeleniny, ovoce, oříšky a ke snídani....na co jste měli chuť. Perník, bábovka, štrúdl, buchty všeho druhu. A protože se blíží čas Vánoc, byly i perníčky a rohlíčky. Nechyběly ani slané dobroty a popcorn. 
Trošku jsme si ve škole zádováděli, zkusili postřehovou hru a nechyběla ani stezka odvahy. 
A co ta Sally? O ní jsme si četli malinko strašidelný příběh. Ale nebyl moc strašidelný. Na strach nebyl čas. Četlo se a povídalo dlouho, takže po tak akčním večeru nešlo víčka udržet. 
Ráno nás čekala snídaně, úklid třídy a hajdy se dospat domů. Zážitků máme hodně. Ale už teď se těšíme na další spaní. 

Mgr. Lucie Klímová

Fotogalerie