Soptíkovo lyžování 2020

27. října 2019

Ski1

Vzhledem ke kladnému ohlasu na tuto zimní akci proběhne výjezdový lyžařský kurz pro žáky 1. stupně i ve školním roce 2019/2020. Výuku zajistí ve skiareálu Olešnice v Orlických horách lyžařská škola ENERGY SKI SCHOOL. Bylo spuštěno online přihlašování.

Máte-li zájem, aby se Vaše dítě kurzu v letošním školním roce zúčastnilo, zaregistrujte ho, prosím, na níže uvedeném odkazu. Pokud byste si s čímkoliv nevěděli rady, volejte, prosím, 604 785 676.

Po správném vyplnění a odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací sms zpráva. Až bude čas pro platbu, pokyny Vám budou zaslány e-mailem. Informace ohledně přípravy dítěte na kurz Vám budou opět zaslány elektronicky.

Zadejte, prosím, tento odkaz a vyplňte požadované údaje.

Přihlášení pro ZŠ Sezemice

www.soptikovolyzovani.cz/reg/57muk5/

Více o areálu a lyžařské škole na www.skiolesnice.cz a www.soptikovolyzovani.cz

Pro další info volejte 604 785 676 nebo pište klara@energyskischool.cz

Mgr. Olga Šimková

Mgr. Olga Doskočilová

Návštěva knihovny 26. října 2019 Liga škol v orientačním běhu - 1. a 2. kolo jubilejního 50. ročníku soutěže 29. října 2019