Liga škol v orientačním běhu - 1. a 2. kolo jubilejního 50. ročníku soutěže

29. října 2019

Liga %c5%a1kol   stud%c3%a1nka

Ve středu 9. října na Studánce a 16. října na Dubině začal úvodními dvěma koly letošní jubilejní 50. ročník Ligy škol v orientačním běhu. Výrazného úspěchu dosáhla žákyně 9. B Klára Chrbolková, která na Dubině soutěž v kategorii D14 vyhrála!

Naši školu v těchto kolech reprezentovalo 13 a 12 žáků a žákyň a ZŠ Sezemice v nich obhájila loňské pěkné 5. místo z 12 zúčastněných škol.

Podrobné výsledky jednotlivců najdete v tabulce pod článkem.

1. kola na Studánce se zúčastnilo 156 dětí z 12 základních škol - zde jsou výsledky našich žáků.

H10 Příjmení jméno Škola Čas Body
5.                 Lučan Ondřej             3.B            12,26            16

V kategorii H10 startovalo 25 závodníků.

D12 Příjmení jméno Škola Čas Body
7.           Hájková Zuzana               5.B          17,31       14
16. Longová Markéta 5.B 30,06  5
18. Antolová Adéla Kateřina 5.B 33,01  3

V kategorii D12 startovalo 26 žákyň.

H12 Příjmení jméno Škola Čas Body
3.          Mareš Vít                   6.B          19,37        18
6. Lučan Matěj 5.B 21,33 15

V kategorii H12 startovalo 19 žáků.

H14 Příjmení jméno Škola Čas Body
15. Veselý Tomáš 9.A 18,33  6
18. Lacina Marek 8.A 20,03  3
23.        Štěpánek Marek             9.A          23,51        

V kategorii H14 startovalo 31 žáků

D14 Příjmení jméno                 Škola       Čas            Body
8.      Chrbolková Klára 9.B 15,50 13

V kategorii D14 se závodu účastnilo 32 žákyň.

škola body
1.       ZŠ Benešovo  náměstí                    162
2. ZŠ Studánka 155
3. Gy. Dašická 124
4. ZŠ Závodu míru 121
5. ZŠ Sezemice  90
6. ZŠ Pardubičky  65
7. ZŠ Spořilov  44
8. ZŠ Waldorfská  27
9. ZŠ Lázně Bohdaneč   20
10. ZŠ Polabiny 1  19
10. ZŠ Staňkova  19
12. ZŠ J. Ressla    4

Přehled výsledků odloženého původně plánovaného 1. kola, které se nakonec běželo na Dubině ve středu 16. října až jako druhé v pořadí:

Na Dubině 16. října startovalo 146 dětí z 11 základních škol - zde jsou opět výsledky našich žáků.

H10 Příjmení jméno Škola Čas Body
3.                 Lučan Ondřej             3.B            12,09            18

V kategorii H10 startovalo tentokrát pouze 17 závodníků.

D12 Příjmení jméno Škola Čas Body
5.           Hájková Zuzana               5.B          14,14       16
12. Antolová Adéla Kateřina 5.B 24,24  9
14. Dvořáková Adriana 5.B 25,22  7

V kategorii D12 startovalo 22 žákyň.

H12 Příjmení jméno Škola Čas Body
5.          Mareš Vít                   6.B          14,17        16
11. Lučan Matěj 5.B 17,14 10
16. Bubeník Vojtěch 5.B 24,14  5

V kategorii H12 startovalo 18 žáků.

H14 Příjmení jméno Škola Čas Body
13. Lacina Marek 8.A 19,41  8
18. Veselý Tomáš 9.A 23,27  1
34.        Štěpánek Marek             9.A          43,34        

V kategorii H14 startovalo 35 žáků

D14 Příjmení jméno                 Škola       Čas            Body
1.      Chrbolková Klára 9.B 13,12 20

V kategorii D14 se závodu účastnilo 33 žákyň.

škola body
1.       ZŠ Benešovo  náměstí                    180
2. ZŠ Studánka 161
3. ZŠ Závodu míru 149
4. Gymnázium Gašická 111
5. ZŠ Sezemice  98
6. ZŠ Polabiny 1  52
7. ZŠ Spořilov  42
8. ZŠ Waldorfská  28
9. ZŠ Resslova   11
10. ZŠ Lázně Bohdaneč   5
11. ZŠ Staňkova   4
12. ZŠ Pardubičky   0

Mgr. Jan Václavek

Soptíkovo lyžování 2020 27. října 2019 Přijímací řízení na střední školy ve školním roce 2019/2020 30. října 2019