Slavnostní rozloučení 9. ročníku

24. srpna 2017
Slavnostní rozloučení 9. ročníku
Ve středu 28. června se v sále Sezemického domu uskutečnilo slavnostní rozloučení s 9. ročníkem. Deváťáci si připravili krásný program, takže to byla skutečně pěkná podívaná.

Diváci zhlédli taneční
vystoupení „moderátora“ Tomáše Hájka, tanec několika chlapců, svítící vystoupení děvčat, scénky, kde se předvedli všichni žáci s programem, jak vnímali své učitele. Dále zazněla dvě krásná hudební vystoupení v podání Anety Luterové a Kateřiny Böhmové, která kromě zpěvu předvedla i hru na klavír. Poté se všichni podívali na prezentaci fotek a společně zavzpomínali na uplynulá školní léta. Nechybělo ani předání vysvědčení od třídní učitelky, dárku od SRPŠ (hrneček s třídní fotkou) a dárku od pana starosty Martina Staňka, místostarosty Vlastimila Plecháčka a zastupitelky města Zdeny Karlové. S žáky se rozloučil samozřejmě i pan ředitel Jiří Březina. Na závěr žáci poděkovali učitelům, kteří je učili, a obdarovali je krásnou kytičkou. Pro třídní učitelku Janu Plecháčkovou a bývalou třídní učitelku Marii Krátkou nachystali nádherné překvapení, a to krásné květiny a dárkový poukaz do Café Imperial na degustační menu. Celý podvečer se nesl v krásném duchu, dojatí rodiče a prarodiče pozorně sledovali připravený program a jistě si ho všichni užili.
Na závěr bych chtěla poděkovat svým žákům za krásná vystoupení, kolegyním Marii Krátké a Radce Svatoňové za pomoc při přípravě programu a za technický průběh celého večera kolegovi Petru Fialovi, panu Marku Levinskému a Janu Kašparovi.

Mgr. Jana Plecháčková

Mgr. Olga Doskočilová